Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Perły Samorządu 2023

Grudziądzki Samorząd otrzymał dwa wyróżnienia w rankingu „Perły Samorządu 2023″. Była to już jedenasta edycja tego przedsięwzięcia. Uroczysta gala odbyła się w Gdyni w ramach 7. Kongresu Perły Samorządu.

W tym roku nasze miasto otrzymało dwa wyróżnienia. Pierwsze z nich dotyczyło kategorii włodarz gminy miejskiej do 100 tysięcy mieszkańców, z kolei drugie przyznane zostało za „przeciwdziałanie wykluczeniu osób głuchoniemych i zwiększenie dostępności urzędu”.

– Obie nagrody odbieram jako bardzo duży sukces naszego Samorządu, na który składa się wysiłek wszystkich, którzy angażują się w życie naszego miasta – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Z tej okazji składam gorące podziękowania mieszkańcom, bo to oni tworzą to miasto i sprawiają, że jest ono tak dobrze postrzegane. Dziękuję także całemu mojemu zespołowi, który każdego dnia pełni służbę i pracuje na to, by Grudziądz stawał się jeszcze piękniejszy. Słowa podziękowania kieruję również w kierunku Radnych Rady Miejskiej za podejmowanie odpowiedzialnych i dobrych decyzji, służących rozwojowi naszej małej ojczyzny.

Ranking Perły Samorządu to konkurs na najbardziej sprawne polskie gminy i najlepszych samorządowców. Oceny dokonuje specjalnie powołana kapituła, która bazuje na ankietach wypełnianych przez poszczególne jednostki samorządowe.

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Prezentacja prac Zygmunta Lipińskiego. 
22 września 2023
Konsultacje w sprawie strategii rozwoju miasta
22 września 2023
Kulturalny weekend w Grudziądzu
22 września 2023
Weekend na sportowo
22 września 2023
Trwa XI Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi kampanii Make Sense
22 września 2023
Jak dodać otuchy dziecku w karetce?
22 września 2023