Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

II Triathlon La Rive Grudziądz

– rudnickie zmagania już za kilkanaście dni.

Do 4 czerwca trwają zapisy na drugą edycję Triathlonu La Rive Grudziądz. Podobnie jak w roku ubiegłym rozegrane zostaną wyścigi na dwóch dystansach – ¼ i 1/8 Ironmana. Oba dystanse można pokonać zarówno indywidualnie jak i w sztafecie. Ta druga opcja to świetna propozycja dla debiutantów, nie czujących się na gotowych na start w pływaniu, kolarstwie i biegu.

W porównaniu do ubiegłorocznej, pierwszej edycji imprezy, która została bardzo ciepło przyjęta przez lokalne środowisko miłośników triathlonu, II edycja rysuje się jeszcze bardziej ciekawie, a to głownie dzięki atrakcyjnym nagrodom finansowym, których pula to 64 tys złotych. Możliwość przywiezienia z imprezy konkretnej kwoty z kolei przyciągnęła na listy startowe zawodników mających szanse na osiągnięcie bardzo dobrych wyników sportowych. Zapowiada się więc ciekawa rywalizacja na trasach pomiędzy nazwiskami znaczącymi dużo w świecie triathlonu amatorskiego.

Organizatorzy – Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu i grudziądzki pasjonat triathlonu Marcin Fischer zapewniają, że pozytywnych emocji nie zabraknie. – Wierzymy, że atrakcyjne nagrody finansowe, bogate pakiety startowe, w których uczestnicy znajdą odzież sportową (kurtki wiatrówki i klapki) oraz możliwość oglądania z bliska wymagającej rywalizacji sportowej przyciągną do grudziądzkiego Rudnika zarówno sportowców jak i wielu kibiców – mówi dyrektor MORiW Grudziądz Izabela Piwowarska.

II Triathlon La Rive Grudziądz to impreza odbywająca się w ramach święta miasta, tj. organizowanego w dniach 16 – 18 czerwca Jarmarku Spichrzowego, objęta patronatem Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego.

Zapisy: www.grudziadztriathlon.pl

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Prezentacja prac Zygmunta Lipińskiego. 
22 września 2023
Konsultacje w sprawie strategii rozwoju miasta
22 września 2023
Kulturalny weekend w Grudziądzu
22 września 2023
Weekend na sportowo
22 września 2023
Trwa XI Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi kampanii Make Sense
22 września 2023
Jak dodać otuchy dziecku w karetce?
22 września 2023