Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Spichlerz 57 na grudziądzkiej starówce

to nowe miejsce stworzone w celu wspierania wszelkich inicjatyw społecznych.

Swój potencjał i kreatywność całkowicie bezpłatnie mogą prezentować wszystkie grudziądzkie organizacje społeczne. Do ich dyspozycji są cztery sale, kawiarenka oraz przepiękny taras widokowy. Miejsce w pełni jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Oficjalne otwarcie dla samorządowców oraz organizacji społecznych odbyło się w piątkowy wieczór gromadząc około 200 osób. Natomiast w sobotę i niedzielę mogą odwiedzać już wszyscy mieszkańcy. To właśnie dla nich przygotowano wiele atrakcji. Pamiętano o najmłodszych przygotowując im różnego rodzaju animacje. Z kawą i kanapką w ręku można doświadczyć pięknego widoku z tarasu, porozmawiać z organizatorami. Ewa Niewidomska-Roman, dyrektor wydziału komunikacji społecznej Urzędu Miejskiego, która wita wszystkich gości z wielką serdecznością, odpowiadając na wszelkie pytania. Przechodnie z wielkim zaciekawieniem i zaskoczeniem zaglądali dzisiaj do Spichlerza 57.

W niedzielę o godz. 10.00 rozpocznie się „Kawa liderów” – spotkanie zorganizowane przez Fundację „Ładowarka”, której prezesem jest Dominik Cieślikiewicz. Celem spotkania jest zaktywizować lokalne organizacje pozarządowe, chcące inicjować działania społeczne i przedsięwzięcia w ramach Funduszy Mikrograntów. (Szczegóły znajdziecie na www.fundacjaladowarka.org.pl).

Z wielką przyjemnością będziemy prezentować kolejne wydarzenia organizowane w Spichlerzu 57.  Zaglądajcie do zakładki KULTURA, w której znajdziecie wszelkie aktualności.

Autorka Katarzyna Biernat

GALERIA

Zdjęcia Katarzyna Biernat

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Trwają zapisy na Jarmark Spichrzowy – zostań wystawcą
21 kwietnia 2024
„Wstydź się” ostatni spektakl Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej – relacja
21 kwietnia 2024
Śmieci w łapy pod schroniskiem w Węgrowie – Sprzątnie lasu ze zwierzętami
20 kwietnia 2024
„To jest moja Broszka” – Wiosenne przebudzenie: Wspólna podróż do piękna
20 kwietnia 2024
DKF i wernisaż fotografii Piotra Bilskiego – relacja
20 kwietnia 2024
Szpital poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę.
19 kwietnia 2024