Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

OPEC-BIO Sp. z o.o. Poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Operator sprzętu i maszyn rolniczych (praca sezonowa)

OPEC-BIO Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów

do pracy sezonowej w okresie żniw 2023 (umowa-zlecenie)

na stanowisko:

 Operator sprzętu i maszyn rolniczych

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,T lub kategorii C+E;
  • preferowane uprawnienia na ładowarki teleskopowe;
  • doświadczenie w obsłudze sprzętu rolniczego;
  • dyspozycyjność.

Opis stanowiska:

  • praca na maszynach typu:
  • prasa kostkująca wielkogabarytowa
  • przyczepa stogująca Arcusin
  • ładowarka teleskopowa
  • przyczepa transportowa typu platforma

Zainteresowane osoby prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych

do dnia 26 maja 2023 roku na adres mailowy: rekrutacja@opec.pl

lub na adres spółki:

Budowlanych 7

86-300 Grudziądz

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 564506291

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: ,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych dla celów procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez OPEC-BIO Sp. z o. o. zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną  dotyczącą przetwarzania danych osobowych zawartą w ogłoszeniu’’.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art.13 ust.1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46   zwanego dalej RODO informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OPEC-BIO Sp. z o.o. z siedzibą
    w Grudziądzu przy ul. Budowlanych 7.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: iod@opec.pl
  3. Przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych w toku obecnego postępowania rekrutacyjnego odbywa się w oparciu o:
  4. 6 ust. 1 lit. c RODO  – w zakresie wskazanym w art. 221 Kodeksu pracy,
  5. 6 ust. 1 lit. a RODO – dobrowolnie wyrażoną zgodę  w przypadku pozostałych danych.
  6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
  7. Zgodnie z RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  8. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania postępowania rekrutacyjnego.
  9. Podanie danych osobowych wskazanych w pkt 3 a jest konieczne do realizacji celu, do jakiego zostały zebrane, a nie podanie danych spowoduje brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana oferty złożonej w procesie rekrutacji. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  10. W każdej chwili przysługuje Pani/ Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofniecie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  12. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Od 1 maja startują linie sezonowe R i 11 oraz linia nr 4 z kursami przez Lipowa / Plaża Tarpno.
23 kwietnia 2024
Dotacja na utylizację azbestu
PUP GRUDZIĄDZ – z nami możesz znaleźć pracę.
Konferencja „Problemy w Strefach Płatnego Parkowania” 24-26 kwietnia
Już jutro spotkanie Klubu Podróżników w Marinie
Zakończenie Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej „W oparach absurdu” – relacja
22 kwietnia 2024