Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Pokolenia Olimpii Grudziądz – obchody 100-lecia

Nasz klub, Olimpia Grudziądz, w tym roku świętuje swoje stulecie istnienia, co stanowi wyjątkową okazję do uczczenia naszych osiągnięć, historii i kultury sportowej. Chcemy podziękować tym, którzy przyczynili się do rozwoju klubu, a także podkreślić wagę naszych działań i sportowych osiągnięć przez te wszystkie lata. Będzie to również doskonała okazja, aby zjednoczyć społeczność naszego klubu oraz uhonorować naszych zawodników i trenerów, którzy w ciągu 100 lat przyczynili się do rozwoju i sukcesów naszej organizacji sportowej.

W związku z tym, jeśli kiedykolwiek byłeś zawodnikiem, trenerem lub pracownikiem w naszym Klubie i chcesz uczestniczyć w naszym wspólnym jubileuszu, prosimy o zgłoszenie się poprzez e-mail na adres: klub@olimpiagrudziadz.com

W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska, okresu, w którym funkcjonowałeś w Klubie, kto był Twoim trenerem oraz prosimy o podanie minimum dwóch zawodników z Twojej drużyny. Na podstawie przesłanych informacji będziemy w stanie zweryfikować Twój udział w naszej społeczności.

Osoby, które według naszej weryfikacji w znaczącym stopniu stanowiły naszą społeczność mają szansę zostać zaproszone na uroczyste obchody, o czym poinformujemy w zwrotnej wiadomości mailowej. Osoby, które nie korzystają z poczty elektronicznej proszone są o stawienie się w sekretariacie i podanie wyżej wskazanych informacji.

Z poważaniem, Zarząd Klubu Olimpia Grudziądz S.A.

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Słoneczna Majówka w grudziądzkim planetarium.
24 maja 2024
6. Grudziądzki Festiwal Rowerowy – już 9 czerwca
24 maja 2024
Mówimy: STOP POŻAROM TRAW!
24 maja 2024
MORiW szuka Ratowników!
23 maja 2024
SZPITAL poszukuje do pracy! Sprawdź ofertę
23 maja 2024
II Endokawa w Grudziądzkiej Geotermii – relacja z warsztatów
23 maja 2024