Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Jarmark Spichrzowy

Jarmark Spichrzowy jest szczególnie ważnym wydarzeniem dla Grudziądza, licznie przyciągającym zarówno jego mieszkańców, jak i gości okolicznych miejscowości. Jest on stosunkowo młodą tradycją, która już na dobre zostanie wpisana w czerwcowy harmonogram wydarzeń miejskich, ale jest to przede wszystkim celebrowanie urodzin Grudziądza, w tym roku już 732!

Jarmarkowi towarzyszą liczne animacje dla dzieci, atrakcje dla dorosłych, koncerty i inne wydarzenia, ale Jarmark to przede wszystkim Wystawcy.

W związku z organizacją, kolejnej już edycji tego wydarzenia, zapraszamy do udziału wszystkich chętnych wytwórców, rzemieślników, artystów, plastyków, stowarzyszenia i fundacje, producentów żywności z okolic Grudziądza i regionu, ale także z całego kraju.

Swoje wyroby będzie można zaprezentować na stoiskach handlowych zlokalizowanych w różnych zakątkach Jarmarku Spichrzowego.

Tegoroczny Jarmark Spichrzowy odbędzie się w terminie od 16 do 18 czerwca.

Zgłoszeń można dokonać poprzez przesłanie skanu formularza drogą mailową na adres m.kubik@um.grudziadz.pl w terminie do 30 kwietnia 2023 r.

Regulamin Jarmarku, a także formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie Jarmarku Spichrzowego pod adresem www.jarmark.grudziadz.pl.

 

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Dzień Dziecka w Solankach
2 czerwca 2023
NAUCZ SIĘ UDZIELAĆ PIERWSZEJ POMOCY
2 czerwca 2023
STOISKA HANDLOWE NA JARMARKU
2 czerwca 2023
Zapraszamy do zwiedzania
2 czerwca 2023
Perły Samorządu 2023
2 czerwca 2023
Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego
2 czerwca 2023