Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Prezentacja drużyny GKM-u

Prezentacja drużyny GKM-u na sezon 2023

24 marca w Galerii Grudziądzkiej odbyła się prezentacja drużyny GKM-u na sezon 2023 oraz spotkanie z kibicami. Zaprezentowane zostały nowe twarze, które w tym roku dołączyły do drużyny – Max Fricke, Mateusz Szczepaniak, Gleb Chugunov oraz Vadim Tarasenko, który niedawno otrzymał polskie obywatelstwo. Vadim w zeszłym sezonie był w drużynie Kacpra Pludry, którego na spotkaniu niestety zabrakło. Po krótkich pytaniach od prowadzącego, publiczność mogła zadawać swoje każdemu z zawodników. Żużlowcy losowali także pytania dla fanów, a za poprawne odpowiedzi wręczane były wejściówki na najbliższe spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się już 8 kwietnia. Wielu odpowiadających wykazało się bardzo dużą wiedzą. Aktywny udział w zadawaniu pytań i odpowiedziach mieli w dużej mierze najmłodsi uczestnicy. Podczas spotkania zaprezentowany został także nowy kevlar.

Gdy część oficjalna dobiegła końca, zawodnicy pozostali do dyspozycji fanów jeszcze przez długi czas, rozdając autografy. Z każdym z żużlowców można było zrobić sobie zdjęcie, a nawet samemu wsiąść na motocykl.

Wydarzenie przyciągnęło prawdziwy tłum osób. To pokazuje, że Grudziądz cały czas żyje żużlem i jednoznacznie podkreśla jego ważną pozycję w mieście. A nam nie pozostaje już nic innego jak zaprosić Państwa do kibicowania żółto-niebieskim w 2023 z nadzieją, że w tym sezonie uda nam się w końcu wywalczyć upragniony awans do fazy play-off. Widzimy się na H4!

 

Artykuł i zdjęcia: Choderny Gracjan

 

GALERIA

zdjęcia: Choderny Gracjan

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Dzień Dziecka w Solankach
2 czerwca 2023
NAUCZ SIĘ UDZIELAĆ PIERWSZEJ POMOCY
2 czerwca 2023
STOISKA HANDLOWE NA JARMARKU
2 czerwca 2023
Zapraszamy do zwiedzania
2 czerwca 2023
Perły Samorządu 2023
2 czerwca 2023
Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego
2 czerwca 2023