Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Koncert z okazji Dnia św Patryka – zespół „Beltaine”

Koncert z okazji Dnia św Patryka

Zespół „Beltaine”

W piątkowy wieczór, w klubie „Akcent”, odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Świętego Patryka. Na scenie wystąpił zespół „Beltaine” – jedna z najbardziej rozpoznawalnych formacji grających muzykę celtycką w Polsce.
Irlandzki klimat zagościł w klubie już od godziny 19:30, kiedy to zespół rozpoczął swój występ. Na scenie zobaczyć można było tradycyjne instrumenty, takie jak: dudy, skrzypce, flety, bębny i gitary. Ich brzmienie wprawiało publiczność w doskonały nastrój.
„Beltaine” zagrał wiele utworów związanych z muzyką irlandzką, a  każdy z nich wywoływał ogromną radość wśród słuchaczy. W trakcie koncertu zespół zaprezentował kompozycje, które zachwyciły publiczność swoją oryginalnością i pięknym brzmieniem. Wszyscy artyści na scenie dali z siebie wszystko, aby jak najlepiej oddać ducha muzyki irlandzkiej.
Koncert zespołu „Beltaine” z okazji Dnia Świętego Patryka był niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich miłośników muzyki irlandzkiej. W klubie „Akcent” zapanowała doskonała atmosfera, a słuchacze mogli poczuć się jakby przenieśli się do kraju tęcz i elfów. To był wieczór, którego na pewno nie zapomną!
Autorka Klaudia Skrzypińska

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Grudziądz Foto 2024 – zaproszenie do konkursu
15 kwietnia 2024
Relacja ze Spaceru Ornitologicznego
14 kwietnia 2024
The Analogs i Dr. Misio w Klubie Akcent – relacja
14 kwietnia 2024
Dźwięki Paryża i senne wspomnienia w Klubie Akcent – relacja z recitalu i wystawy
13 kwietnia 2024
Puchar Wisły w MNO
12 kwietnia 2024
BOSSA NOVA CLASSICS – 13 04 2024
12 kwietnia 2024