Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Koncert z okazji Dnia św Patryka – zespół „Beltaine”

Koncert z okazji Dnia św Patryka

Zespół „Beltaine”

W piątkowy wieczór, w klubie „Akcent”, odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Świętego Patryka. Na scenie wystąpił zespół „Beltaine” – jedna z najbardziej rozpoznawalnych formacji grających muzykę celtycką w Polsce.
Irlandzki klimat zagościł w klubie już od godziny 19:30, kiedy to zespół rozpoczął swój występ. Na scenie zobaczyć można było tradycyjne instrumenty, takie jak: dudy, skrzypce, flety, bębny i gitary. Ich brzmienie wprawiało publiczność w doskonały nastrój.
„Beltaine” zagrał wiele utworów związanych z muzyką irlandzką, a  każdy z nich wywoływał ogromną radość wśród słuchaczy. W trakcie koncertu zespół zaprezentował kompozycje, które zachwyciły publiczność swoją oryginalnością i pięknym brzmieniem. Wszyscy artyści na scenie dali z siebie wszystko, aby jak najlepiej oddać ducha muzyki irlandzkiej.
Koncert zespołu „Beltaine” z okazji Dnia Świętego Patryka był niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich miłośników muzyki irlandzkiej. W klubie „Akcent” zapanowała doskonała atmosfera, a słuchacze mogli poczuć się jakby przenieśli się do kraju tęcz i elfów. To był wieczór, którego na pewno nie zapomną!
Autorka Klaudia Skrzypińska

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Przed nami ostatni weekend przedświąteczny – CK Teatr
28 marca 2023
Jarmark Spichrzowy
28 marca 2023
Newsletter Muzeum w Grudziądzu
28 marca 2023
Wyjątkowa Wystawa fotografii autorstwa Katarzyny Kujawskiej
28 marca 2023
„„Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2023
27 marca 2023
Wyjątkowy koncert! – Geotermia Grudziądz
27 marca 2023