Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Jarmark Spichrzowy – zostań wystawcą

Grudziądzki Jarmark Spichrzowy

Jarmark Spichrzowy jest szczególnie ważnym wydarzeniem dla Grudziądza, licznie przyciągającym zarówno jego mieszkańców, jak i gości okolicznych miejscowości. Jest on stosunkowo młodą tradycją, która już na dobre zostanie wpisana w czerwcowy harmonogram wydarzeń miejskich, ale jest to przede wszystkim celebrowanie urodzin Grudziądza, w tym roku już 732!

Jarmarkowi towarzyszą liczne animacje dla dzieci, atrakcje dla dorosłych, koncerty i inne wydarzenia, ale Jarmark to przede wszystkim Wystawcy.

W związku z organizacją, kolejnej już edycji tego wydarzenia, zapraszamy do udziału wszystkich chętnych wytwórców, rzemieślników, artystów, plastyków, stowarzyszenia i fundacje, producentów żywności z okolic Grudziądza i regionu, ale także z całego kraju.

Swoje wyroby będzie można zaprezentować na stoiskach handlowych zlokalizowanych w różnych zakątkach Jarmarku Spichrzowego.

Tegoroczny Jarmark Spichrzowy odbędzie się w terminie od 16 do 18 czerwca.

Zgłoszeń można dokonać poprzez przesłanie skanu formularza drogą mailową na adres m.kubik@um.grudziadz.pl w terminie do 30 kwietnia 2023 r.

Regulamin Jarmarku, a także formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie Jarmarku Spichrzowego pod adresem www.jarmark.grudziadz.pl.

 

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

„Z Archiwum Andrzeja Wajdy”
31 marca 2023
Otwarcie wystawy „Wieczna chwila. Mateusz Brzozowski. Malarstwo”
31 marca 2023
„Odlot” Teatr Współczesny Szczecin już jutro
31 marca 2023
Jarmark Wielkanocny – 1.04.2023
31 marca 2023
Wojsko w przestrzeni miast – materiały pokonferencyjne
31 marca 2023
Zatrudnimy Psychologa – Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego
30 marca 2023