Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Ralph Kaminski w Grudziądzu

Zdjęcie: Arkadiusz Kikulski

Zachwycona publiczność tak relacjonuje występ Ralpha Kaminskiego w grudziądzkim teatrze:

„Uwielbiam twórczość Ralpha i jego osobowość, a wczoraj miałam okazję być na czwartym jego koncercie i to były kolejne piękne emocje. Utwory wyśpiewane perfekcyjnie, doskonały taniec i choreografia do każdej piosenki. Pomimo przeziębienia dał z siebie wszystko! Ralph jak zwykle nawiązał świetny kontakt z publicznością, chętnie z nami porozmawiał i pożartował. „Kosmiczne energie” porwały publiczność z krzeseł i wszyscy chętnie tańczyli i śpiewali już do końca koncertu, a z kolei finałowe „2009” już całkowicie wszystkich rozbawiło. A dla mnie najważniejsze jest to, że udało mi się zdobyć autograf na ulubionej płycie! To był świetny i niezapomniany koncert!” (Emilia G.)

„To był mój drugi koncert. Na pierwszym byliśmy w Jordankach, wtedy trwał projekt Kora. Nie byliśmy fanami, pojechaliśmy z ciekawości. To było jak spektakl. Jak musical. Coś przepięknego, wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem. Dlatego teraz też od razu kupowaliśmy bilety. Na scenie było pięknie, kolorowo. Publika sama podrywała się do tańca. To są utwory, w które człowiek się wsłuchuje bo nie prawią o „dupie Maryny” tylko opowiadają jakąś historię. Ralph ma niesamowicie czysty, mocny głos i piękną dykcję, poza tym jest otwartym, ciepłym i dobrze wychowanym mężczyzną- bardzo zabawnym. Stroje, muzyka, taniec, cały zespół tworzą tak cudną jedną całość, że naprawdę nie tylko się tego słucha ale i ogląda z zaciekawieniem 🙂 Cały zespół jest bardzo charakterystyczny. A projekt Kora – to mimo mojego przekonania i takiego przeświadczenia, że nikt lepiej tego nie zaśpiewa i nie przekaże, to było dzieło sztuki i te utwory to jest świętość, której nie można zbeszcześcić 🙂 zrobił to po swojemu i w taki sposób, że ja jako fanka Maanamu jestem pod ogromnym wrażeniem :)” (Sylwia K.)

GALERIA

Zdjęcia: Arkadiusz Kikulski

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Rafał Rutkowski w Grudziądzu
22 marca 2023
MotoMarzanna Grudziądz 2023-03-19
22 marca 2023
stand up w Amuzie
22 marca 2023
JOGA TRENING DUSZY I CIAŁA – Geotermia Grudziądz
22 marca 2023
Obchody Dnia Mikołaja Kopernika Ekonomisty
21 marca 2023
W Oddziale Neurologii i Neuroimmunologii Klinicznej naszego Szpitala włączono chorą do programu leczenia pacjentów ze spektrum zapalenia nerwów wzrokowych i rdzenia (NMOSD) jako pierwszą osobę dorosłą w Polsce!
21 marca 2023