Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

1 styczeń 2023 rok

Pożegnaliśmy 2022 rok i weszliśmy w Nowy 2023. Tysiące myśli krąży wokół minionego roku, o tym co było dobre, a co niekoniecznie. Rozmawiając z grudziądzanami, większość z nich mówiła: to nie był dla mnie zły rok. Jednak w tle zaraz pojawiała się wojna i obawa, czy nadal ona będzie gdzieś tam, za granicą, czy zrobi jeszcze większą zapaść gospodarczą, która z większą siłą odciśnie piętno na mnie i mojej rodzinie? Życzenia! Po pandemii na pierwszym miejscu króluje zdrowie i pewnie jeszcze wiele lat nie zejdzie z podium.

Maxie C. Maultsby powiedział kiedyś: „80% rzeczy, których się obawiasz nigdy się nie wydarzy, na 12% nie masz wpływu, a z pozostałymi świetnie sobie poradzisz.

Trzymając się tej maksymy cieszmy się Nowym Rokiem, odrzućmy obawy i sprawmy, aby każdy jego dzień, każda jego minuta była dobrze wykorzystana.

A co może sprawić, że tak się stanie?

Jakie mamy postanowienia Noworoczne?

Podzielcie się z nami przesyłając informacje na maila: kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl . Podpiszcie je tak, jakbyście chcieli, abyśmy umieścili na stronie.

Sporządzimy z nich listę z Waszymi postanowieniami, których realizację sprawdzicie w ostatnim tygodniu grudnia 2023 roku. Wskażcie też receptę na to jak w pełni wykorzystać kolejnych 365 dni.

Czekamy na informację do 15 stycznia 2023 roku.

Szczęśliwego Nowego Roku!
Redakcja Portalu GrudziadzMiastoOtwarte

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

„Z Archiwum Andrzeja Wajdy”
31 marca 2023
Otwarcie wystawy „Wieczna chwila. Mateusz Brzozowski. Malarstwo”
31 marca 2023
„Odlot” Teatr Współczesny Szczecin już jutro
31 marca 2023
Jarmark Wielkanocny – 1.04.2023
31 marca 2023
Wojsko w przestrzeni miast – materiały pokonferencyjne
31 marca 2023
Zatrudnimy Psychologa – Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego
30 marca 2023