Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Przedłużanie karnetów do 2 stycznia! Kup karnet na #GKM2023!

Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze ZOOLESZCZ GKM w sezonie 2023. Informujemy, że w dniu 30 grudnia sekretariat klubu będzie nieczynny. W związku z tym – przedłużanie swojego miejsca na stadionie będzie możliwe również w poniedziałek 2 stycznia w godzinach 8:00 – 15:00.!

Karnety można także nabywać poprzez stronę internetową www.BILETYnaGKM.pl. Obowiązują one na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Dodatkowo karnetowicze w cenie swojej wejściówki będą mogli skorzystać ze zniżek w programie lojalnościowym GKM Premium. Sprawdź szczegóły TUTAJ!

Osoby, które dotychczas były posiadaczami całorocznych wejściówek będą mogły zachować swoje miejsce na stadionie. Aby tego dokonać przy zakupie należy wpisać w polu „kod promocyjny”. 9-cyfrowy numer karnetu z sezonu 2022, znajdujący się pod kodem QR.

Nowością w tegorocznej kampanii sprzedaży karnetów są dostępne miejsca na Sektorze D (Trybuna Główna). Do ogólnodostępnej sprzedaży trafiło też wiele atrakcyjnych miejsc na stadionie w innych sektorach. Nie lada gratką dla fanów jest loteria, która będzie dotyczyć te osoby, które zdecydują się na zakup karnetów w dniach 28 listopada – 31 grudnia. Każdy z kibiców, który nabędzie karnet w sekretariacie klubu jeszcze w 2022 roku otrzyma „zdrapkę”, w której do wygrania będą m.in. gadżety klubowe, bony na gastronomię w restauracji Don Corleone Grudziądz, jak również spotkanie z zawodnikiem ZOOLESZCZ GKM! Każdy karnet kupiony w grudniu w siedzibie klubu wygrywa! Odbiór nagród od dnia 12 grudnia.

Specjalna oferta dla firm. Karnety na GKM2023 nawet 12% taniej! KLIKNIJ TUTAJ i zobacz szczegóły!

Zamówienia internetowe będą dostarczone pod adres podany przy zamówieniu z pomocą kuriera (DHL – 19,90 złotych) lub poczty (list polecony priorytetowy – 9,90 złotych). Płatność online za zamówienie będzie możliwa na kilka sposobów: karta debetowa/kredytowa, przelew Dotpay, BLIK, a także Masterpass.

Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie. Po raz pierwszy od kilku lat GKM S.A. zdecydował się na podniesienie cen karnetów i biletów ze względu na rosnące koszty. Każda wejściówka będzie imienna, co oznacza, że przy zakupie należy podać dane oraz numer PESEL posiadacza karnetu

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Grudziądzka Wiosna Teatralna – ARCADIA
27 marca 2023
Koncert zespołu „Ponad chmurami”
26 marca 2023
Prezentacja drużyny GKM-u
26 marca 2023
Drogi Czytelniku – to wiadomość do Ciebie:)
26 marca 2023
Szukasz Pracy – sprawdż oferty w PUP w Grudziądzu
25 marca 2023
DKF – Blisko
25 marca 2023