Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Witamy na portalu GrudziądzMiastoOtwarte.pl

Portal GrudziądzMiastoOtwarte ma obejmować wszystkie ważne informacje dla nas mieszkańców, naszych gości oraz inwestorów zapewniających rozwój gospodarczy naszemu Miastu.

W tym miejscu poznamy naszą „historyczną” historię oraz historię tworzącą się na naszych oczach. Będziemy informować o nadchodzących i bieżących wydarzeniach m.in. kulturalnych, społecznych, sportowych i gospodarczych.

Znajdziecie tutaj Państwo aktualne informacje czym dziś żyje Grudziądz, o bieżącej pogodzie oraz jakości powietrza. To tutaj poznamy oferty: pracy, edukacyjne oraz współpracy na wielu płaszczyznach. Pragniemy również w tym miejscu zaprezentować atrakcje turystyczne, przepiękne, często ukryte zakątki.

„Jesteśmy dumni” to miejsce, które ma nam przypomnieć, a naszych gości zapoznać z ważnymi wydarzeniami oraz postaciami wpisanymi w chlubne karty historii naszego Miasta, Nie możemy jednak zapominać, że na naszych oczach też toczy się historia i już dziś wielu z nas wpisuje się w nią i sprawia, że na co dzień jesteśmy dumni, że jesteśmy cząstką grudziądzkiej społeczności.

Startujemy z informacjami i linkami skupiającymi się wokół podmiotów i jednostek będących naszą wspólną własnością, a mianowicie na jednostkach samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorstwach komunalnych. Z czasem wyjdziemy z ofertą współpracy do podmiotów prywatnych oraz stowarzyszeń. Chcemy informować, ale też pomagać w dystrybucji informacji.

Portal GrudziądzMiastoOtwarte, w swych założeniach ma służyć nam wszystkim, ale aby tak było musi być tworzony przez nas samych. Dlatego otwieramy się na wszelkie Państwa sugestie. Chcielibyśmy, abyście to Państwo tworzyli jego strony i podstrony. Zapraszamy do kontaktu w zakładce „Podziel się z nami”.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM, PIĘKNYM 2023 ROKU

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

Puchar Wisły w MNO
12 kwietnia 2024
BOSSA NOVA CLASSICS – 13 04 2024
12 kwietnia 2024
12 kwietnia – dzień czekolady!
12 kwietnia 2024
Uroczystości patriotyczne w naszym mieście
11 kwietnia 2024
CUKRZYCA – dietetyk Natalia Mogiłko
11 kwietnia 2024
Spotkanie z autorem kryminałów Robertem Małeckim i promocja jego najnowszej książki „Zapadlina”.
11 kwietnia 2024