Skonaktuj się z nami    kontakt@grudziadzmiastootwarte.pl
Witamy na portalu GrudziadzMiastoOtwarte.pl. Miłego dnia!

Portal GrudziądzMiastoOtwarte zaprasza

Portal GrudziądzMiastoOtwarte ma obejmować wszystkie ważne informacje dla nas mieszkańców, naszych gości oraz inwestorów zapewniających rozwój gospodarczy naszemu Miastu.

W tym miejscu poznamy naszą „historyczną” historię oraz historię tworzącą się na naszych oczach. Będziemy informować o nadchodzących i bieżących wydarzeniach m.in. kulturalnych, społecznych, sportowych i gospodarczych. Znajdziecie tutaj Państwo aktualne informacje czym dziś żyje Grudziądz, o bieżącej pogodzie oraz jakości powietrza.

To tutaj poznamy oferty: pracy, edukacyjne oraz współpracy na wielu płaszczyznach. Pragniemy również w tym miejscu zaprezentować atrakcje turystyczne, przepiękne, często ukryte zakątki.

„Jesteśmy dumni” to miejsce, które ma nam przypomnieć, a naszych gości zapoznać z ważnymi wydarzeniami oraz postaciami wpisanymi w chlubne karty historii naszego Miasta, Nie możemy jednak zapominać, że na naszych oczach też toczy się historia i już dziś wielu z nas wpisuje się w nią i sprawia, że na co dzień jesteśmy dumni, że jesteśmy cząstką grudziądzkiej społeczności.

Startujemy z informacjami i linkami skupiającymi się wokół podmiotów i jednostek będących naszą wspólną własnością, a mianowicie na jednostkach samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorstwach komunalnych. Z czasem wyjdziemy z ofertą współpracy do podmiotów prywatnych oraz stowarzyszeń. Chcemy informować, ale też pomagać w dystrybucji informacji.

Portal GrudziądzMiastoOtwarte, w swych założeniach ma służyć nam wszystkim, ale aby tak było musi być tworzony przez nas samych. Dlatego otwieramy się na wszelkie Państwa sugestie. Chcielibyśmy, abyście to Państwo tworzyli jego strony i podstrony. Zapraszamy do kontaktu w zakładce „Podziel się z nami”.

Nasze główne motto: Grudziądz Miasto Otwarte dla naszych mieszkańców, turystów i inwestorów.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM, PIĘKNYM 2023 ROKU

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze wpisy

“Solo i na głosy” – Michał Rajewski i chór Cantores Graudentes – fotorelacja
15 kwietnia 2024
Grudziądz Foto 2024 – zaproszenie do konkursu
15 kwietnia 2024
Relacja ze Spaceru Ornitologicznego
14 kwietnia 2024
The Analogs i Dr. Misio w Klubie Akcent – relacja
14 kwietnia 2024
Dźwięki Paryża i senne wspomnienia w Klubie Akcent – relacja z recitalu i wystawy
13 kwietnia 2024
Puchar Wisły w MNO
12 kwietnia 2024